Jak dojechać pociągiem?

Z Dworca PKP Gdańsk Główny kursuje do naszego ośrodka autobus miejski linii 112. Połączenie jest bezpośrednie. Należy wysiąść na przystanku „Trałowa-Szkoła” i cofnąć się ok. 150 m. Po prawej stronie pod lasem jest nasz ośrodek. Oto rozkład jazdy autobusu linii 112

Jak dojechać z lotniska?

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest położony w odległości ok. 30 km od naszego ośrodka. Jadąc samochodem należy kierować się na Warszawę, najpierw Obwodnicą Trójmiasta, następnie Obwodnicą Południową (S7). Zjeżdżamy na węźle Gdańsk-Wschód i kierujemy się na Wyspę Sobieszewską (przez Przejazdowo, Wiślinkę, są kierunkowskazy na Wyspę Sobieszewską). Po wjeździe na Wyspę skręcamy w prawo i po ok. 5 km po lewej stronie będzie widoczny nasz ośrodek.

Jak dojechać z autostrady A1?

Dojeżdżamy do końca autostrady (bramki w Rusocinie), wjeżdżamy na Obwodnicą Trójmiasta, następnie skręcamy w prawo z obwodnicy na Obwodnicą Południową (S7 – kierunek Warszawa). Zjeżdżamy na węźle Gdańsk-Wschód i kierujemy się na Wyspę Sobieszewską (przez Przejazdowo, Wiślinkę, są kierunkowskazy na Wyspę Sobieszewską). Po wjeździe na Wyspę skręcamy w prawo i po ok. 5 km po lewej stronie będzie widoczny nasz ośrodek.

Jak dojechać S7 z Warszawy?

Jedziemy trasą S7, mijamy most na Wiśle w Kiezmarku. Zjeżdżamy na węźle Cedry Małe i kierujemy się na rozjeździe w lewo na Wyspę Sobieszewską (kierunek Świbno, przez Błotnik i Przegalinę). Po wjeździe na Wyspę mijamy śluzy w Przegalinie i jedziemy na północ, w centrum Świbna skręcamy w lewo i za niecałe 2 km po prawej stronie pod lasem jest nasz ośrodek.